Журналіст заявив, що такого цинізму він ще не бачив

У мережі перед позачерговими парламентськими виборамиактивно з’являються старі корупційні «подвиги» чиновників. Так, черговою фігуранткою розслідування журналістів стала радник голови Васильківської райдержадміністрації (Київська область) Владислава Одинця Ірина Горбачова.

Про цю невелику корупційну історію в соцмережі Facebook написав журналіст програми «Секретні матеріали» Володимир Тифомійчук.

«Вищого цинізму я ще не бачив! На фото Irina Gorbacheva, радник голови Васильківська райдержадміністрація Владислава Одинця, яка демонструє свої акробатичні здібності під час зимового відпочинку 2016 року в санаторії «Женева» (Трускавець).

І все б нічого, якби у цієї дамочки була совість. Будучи головою міського центру надання допомоги учасникам АТО і їх сім’ям, Ірина Володимирівна використовувала путівку бійця Павла Петрушевского і поїхала відпочивати разом зі своєю родиною. А щоб приховати злочин, посадова особа підробила довідку за прізвищем АТОшника. Це все, що вам потрібно знати про псевдо «патріотів», які б’ють себе в груди і кричать Слава Україні!», — повідомив журналіст.

Джерело

Loading...