Щасливий випадок допоміг жінці не тільки знайти чоловіка, але і в буквальному сенсі подарував майбутнє.

Бізнесвумен хотіла написати колезі та переплутала номери, їй відповів незнайомець. Щасливий випадок допоміг жінці не тільки знайти чоловіка, який на 30 років молодший, але і в буквальному сенсі подарував майбутнє. Той випадок, коли люди ідеально підходять один одному, і це прекрасно, інформує Ukr.Media.

Бізнесвумен Кейсі Берг, якій зараз 59 років, у 2012 році написала повідомлення своїй колезі, але помилилася номером і випадково відправила смс 29-річному Генрі Гленденингу. В будь-якій іншій ситуації могло б нічого не відбутися, але хлопець відповів так мило, що зав’язалася листування, яке визначило долі обох.

У повідомленні Кейсі запитала подругу, чи не хоче та піти потусуватися, на що Генрі швидко відповів і вказав на помилку. При цьому хлопець додав, що якби не йшов на роботу, то з задоволенням провів би час з незнайомкою яка йому написала. З цього моменту зав’язалася розмова, яка тривала протягом тижня.

Через якийсь час спілкування настільки зацікавило співрозмовників, що вони вирішили разом поїхати на концерт. І ця зустріч стала визначальною. Кейсі розповіла, що під час виступу групи Генрі показав свою зацікавленість, і їй не захотілося зупиняти хлопця.

Він стояв ззаду і несподівано поклав руки мені на стегна. Я могла б сказати йому, мовляв, не треба мене чіпати, але… я просто сказала: «Це цікаво».

З того часу закохані більше не розлучалися і незабаром одружилися. Роздруківка перших повідомлень висить у рамочці на стіні у них вдома. Правда, із-за різниці у віці пара іноді стикається з неприємними ситуаціями. Як розповів Генрі, багато хто не розуміють, що перед ними чоловік і дружина.

В День матері ми пішли в господарський магазин, і касир зауважив: «Як мило, що ти допомагаєш матері в такий день». Звичайно, я сказав, що це моя дружина.

Але Генрі подарував Кейсі не тільки свою любов і увагу. Виявилося, що вони підходять один одному не тільки метафорично, але і в прямому сенсі. У 1995 році жінки зробили пересадку нирок і їй потрібна повторна. Чоловік виявився ідеальним донором і, навіть не замислюючись, зважився на операцію.

Кейсі називає чоловіка героєм, але при цьому зазначає, що для неї ця подія — не казка.

Я не хочу, щоб люди сприймали це як казку. Можна випадково зустріти когось, хто на 30 років молодший за тебе, вирішити, що це складно і просто піти. Ми працювали й працюємо над нашими відносинами.

Loading...