Шоумен і кандидат у президенти Володимир Зеленський звернувся до свого опонента на виборах і чинного глави держави Петра Порошенка з вимогою посадити вбивць Катерини Гандзюк, звільнити українських моряків з полону РФ і припинити «бігати по каналах».

Відповідне відео опубліковане на його сторінці у Facebook.

«Хочу звернутися до людини, яка займає дуже серйозний пост, пост президента України. Пане Порошенко, я дуже хочу, щоб ви від «я почув», перейшли до «я зроблю»», — сказав Зеленський.

«А саме, посадили вбивць Катерини Гандзюк, посадили Свинарчуків і згадали про те, що ви забули — про наших полонених моряків, які зараз сидять за ґратами поки ви набігаєтеся по каналах у пошуках Зеленського, наздаєтеся аналізів всім та накричетесь на стадіоні», — звернувся він до президента.

«Будь ласка, зробіть це. Це ваші справи. Бо шоумен може стати президентом, а президент, що став шоуменом — це прикро», — заявив Зеленський.

Він додав, що «дебати 19-го, а справи щодня».

Нагадаємо:

  • 11 квітня відбулася перша публічна розмова Петра Порошенка та Володимира Зеленського – у телефонному режимі і зі студії каналу «1+1». Порошенко закликав до серйозного обговорення програм, а Зеленський, як і раніше, кликав його на стадіон на 19 квітня.
  • 14 квітня Петро Порошенко приїхав до НСК «Олімпійський», щоб дебатувати з Володимиром Зеленським але той так і не з’явився.
  • Зеленський кличе Порошенка провести дебати на стадіоні 19 квітня, а Порошенко хоче того ж вечора провести офіційні дебати у студії «Суспільного телебачення»,як того вимагає закон.
  • Крім того, президент закликав шоумена 15 квітня прийти на «Свободу слова» на ICTV, о 22:30.
Українська правда

Loading...