У Росії провели повторні операції пацієнтам, які постраждали від рук пластичного хірурга з України Олени Верді. Як пише «Комсомольська правда», виправити грубу роботу «Доктора Франкейнштейна» погодилася московський хірург Олена Чирикова, повідомляють Патріоти України.

«До Олені Верді я звернулася, щоб зробити підтяжку грудей і ліпосакцію. Всі втручання мені проводили в клініці «Естетік Мед», договори зберегла. 23 грудня 2016 пройшла перша операція. Однак результат виявився жахливим. У мене була помітна асиметрія — одна грудь була майже в два рази більша за іншу. Утворилися до всього іншого пухлини. А в паху Верді взагалі забула 15-сантиметровий дренаж», – розповіла потерпіла Олександра Попова (ім’я змінено).

Про те, що під час операції хірург не витягла чужорідне тіло, жінка дізналася тільки зараз. «Я ходила в клініку, де працювала Верді. Правда, всі мене заспокоювали, говорили, що це просто м’яз випирає, все в порядку», – скаржилася вона.

Через чотири місяці у Верді Попова скоригувала ніс і зробила підтяжку обличчя. «Після невдалої операції у мене деформовано обличчя, шрами залишилися. Нерівний ніс тепер. Заяву я, як і інші написала. Потерпілою мене ще не визнали. Судово-медичну експертизу мені ще не призначили. Перед тим, як їхати на операцію, я сама пішла на СМЕ і зафіксувала все, в тому числі і ураження на грудях», – поділилася пацієнтка.

 

Loading...