Володимира Зеленського попередили про небезпеку і дали пораду, як краще діяти одразу після виборів президента України

Відомий грузинський політик Михайло Саакашвілі записав термінове відеозвернення до свого українського колеги Володимира Зеленського. Свій посил Саакашвілі вирішив записати з тією метою, щоб Зеленський не повторював помилок своїх попередників і навчився робити правильний вибір.

Так, Саакашвілі акцентував увагу, що тільки в’язниця та грати для злодіїв і корупціонерів піднімуть економіку і стануть запорукою розвитку країни.

За словами Саакашвілі, Зеленському не потрібно чинити, як Ющенко і спускати все з рук олігархів і корупціонерів і насамперед – посадити за ґрати Порошенко і його оточення. Саакашвілі підкреслив, що якщо Зеленський дасть слабинку і не прибере Порошенко, Луценко, то його скинуть, висловивши імпічмент через більшість в парламенті.

«Проти вас використовуються різні брудні трюки, попереду складні дебати, тому є до чого готуватися. Незважаючи на всі хитрощі, я переконаний, що час Петра Порошенка пройшов і ви майбутній президент України. Мені не байдужа доля України і я вважаю її не менше рідний, ніж Грузію. За Україну вболіваю так точно, як за Грузію. Тому дозволю собі дати таку пораду на дії відразу після інавгурації президента … Це злодії, які пустили свої щупальця у сфери діяльності. Вам потрібно діяти швидко, тому що вони теж будуть діяти швидко проти Вас. Порошенко вже розпускає чутки, що хоч би яким був результат виборів він повернеться в парламент. У них буде свій уряд і вони приберуть Вас», – зазначив Саакашвілі.

До того ж Саакашвілі зробив Зеленському комплімент за блискучу передвиборчу кампанію. А також зазначив, що Порошенко і його представники клану не здадуться і спробують взяти реванш у народу України, вони ненавидять свій народ, і це очевидний факт.

«Порошенко і його мафіозний клан ні в якому разі не повинен залишитися в політиці. Пам’ятайте це для того, щоб уникнути фатальних помилок своїх попередників », – підсумував Саакашвілі.

Джерело

Loading...