Спікер виборчого штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков повідомив, що прес-конференція кандидата в президенти перед дебатами є «проектом, що слабо реалізувати».

«При всьому бажанні, це малореально, оскільки у нас залишилися буквально пара днів — в п’ятницю у нас дебати. Команда буде презентована до другого туру, як про це і говорив Зеленський. Тому, при всій повазі до колег, я думаю, що це проект, що слабо реалізувати», — заявив він в ефірі Радіо НВ.

Раніше представники ряду ЗМІ і медійних організацій закликали кандидата в президенти Володимира Зеленського особисто дати прес-конференцію перед дебатами не пізніше 18 квітня.

«Під час вашої передвиборної кампанії ви оприлюднили десятки відеороликів, які стали інформаційними приводами для новин та матеріалів в ЗМІ. Ви дали низці обраних ЗМІ кілька інтерв’ю ще перед першим туром виборів, але протягом останніх кількох тижнів ви особисто уникаєте прямої і повноцінної комунікації з вітчизняними журналістами», — йдеться в листі, опублікованому на сайті Детектор медіа.

Відкрите звернення до Зеленського підписали низка провідних українських ЗМІ, серед яких журнал Новое время і Радіо НВ.

Джерело

Loading...