У МЗС РФ заявили, що оскаржувати рішення про арешт судна повинен його власник.

У Кремлі прокоментували арешт, який Україна наклала на затриманий СБУ танкер РФ Neyma, що блокував кораблі ВМС, захоплені в Чорному морі. Так, на те, що трапилося, відреагували в МЗС РФ, повідомляють Патріоти України.

Заступник глави відомства Григорій Карасін заявив, що Росія буде стежити за ситуацією навколо танкера, але оскаржувати рішення про арешт судна повинен його власник. «Для нас найголовніше було звільнити людей. Наші громадяни моряки вже знаходяться давно вдома. Судно це знаходиться в приватному володінні, тому все має вирішити судова інстанція», – сказав він в ефірі Коммерсант FM.

У Держдумі ж закликали до активних дій у відповідь. «Це грубе порушення норм міжнародного права. З нашого боку необхідно застосувати відповідні норми кримінального права, в тому числі можливе винесення даного питання на Раду Безпеки ООН», – цитує RT депутата Юрія Швиткіна.

На його думку, подібні дії не сприяють «встановленню конструктивних відносин між Москвою і Києвом». Глава комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов же заявив, що затримання танкера слід серйозно розслідувати. «Тут, скажімо так, не тільки і не стільки політика. Дану ситуацію треба залишити на професійне вивчення юристів. Необхідно розібрати цю історію з максимально можливою російською участю», – сказав він.

источник

Loading...