П’ятий президент України Петро Порошенко в мережі повідомив українців, що вже відвідав виборчу дільницю, та віддав свій голос за майбутнє країни, передає replyua.net.

Зазначимо, лідер «Європейської солідарності» наголосив, що сьогодні проголосував за майбутнє України в європейській родині.

Порошенко написав, що зараз дуже важливо «зберегти той напрям, який був заданий останніми 5 роками, зберегти будівництво держави і дати відсіч російському реваншу».

«Проголосував за ЄС, проголосував за НАТО. Я проголосував за європейську і євроатлантичну Україну. Україну, яка рухається вперед, у родину європейських народів, бо лише ці два потужних союзи – ЄС та НАТО є гарантами миру, безпеки, добробуту для кожного українського громадянина.

Сьогодні надзвичайно важливо зберегти той напрям, який був заданий останніми 5 роками, зберегти будівництво держави і дати відсіч російському реваншу, не дозволити їм зупинити і розвернути нашу фантастичну державу.

Я проголосував за унікальну команду, яка здатна зупинити російський реванш і здатна рухати країну вперед. За команду, яка має силу, волю, патріотизм, досвід, рішучість. За команду, яка протягом всієї кампанії була об’єктом атак з боку російської п’ятої колони і країни агресора. Наш парламентський спецназ захистить Україну. Україна переможе!», — написав Петро Олексійович.

Водночас українці гнівно відреагували у коментарях, нагадавши Порошенку, що у нього було цілих п’ять років змінити країну, однак він цього так і не зумів зробити. «Ти уже 5 років тому обіцяв, що зупинеш війну», «Не смійте за нього голосувати», «Не ганьбіться, Петре», «5 років до цього, зупиняли, вже досить», — пишуть українці.

За його словами, команда, за яку він віддав голос,  “унікальна” та “здатна зупинити російський реванш і рухати країну вперед”.

источник

Loading...