Мешканці міста діляться ситуаціями, в які потрапили їхні діти, прикметами грабіжників і попереджають інших жителів Дніпра

Останнім часом почастішали випадки вуличних грабежів в Дніпрі, жителі діляться в соціальних мережах своїми історіями і попереджають про необхідність бути пильними. Юлія Давиденко розповіла відразу про два інциденти, які сталися з її 9-річним сином буквально за два дні. У середу, 7 серпня, Юлія відправила сина до аптеки, що знаходиться біля магазину «Океан». З собою хлопчикові було видано список ліків і сто гривень для їх покупки.

«До нього підійшла невідома особа, схопила за руку і стала вимагати гроші при цьому обмацуючи кишені. Діставши список з купюрою (100 грн.), список викинув, гроші забрав і в цей момент син утік… Сталося це на Батумський, в районі перукарні Марічка. У дитини істерика, шок, страх», – розповіла Юлія. За описом хлопчика, нападник був одягнений в сіру толстовку, штани, він був лисим, але з невеликою сірої бородою.

У поліцію постраждалі вирішили не звертатися, аргументуючи це тим, що заради 100 гривень навряд чи хтось щось буде робити. Деякі жителі району запропонували об’єднатися в дружини та/або пройтися по місцевим залам ігрових автоматів, або просто зайнятися патрулюванням вулиць. Хтось згадував інші випадки грабежів з минулого.

Вже на наступний день, в четвер, 8 серпня, Юлія поділилася новою історією, в яку потрапив її син. На цей раз він гуляв ввечері з другом біля кінотеатру «Правда». Хлопчики сиділи на лавці, а поруч стояли їхні велосипеди. «Якийсь відморожений підбіг і у товариша сина викрав велосипед. Дитина погналася, але природно швидкість бігу дитини і розгін велосипеда несумірні. Син поїхав на велосипеді за цим тілом, але воно зникло з очей, імовірно загубилося у дворах», – написала Юлія.

грабитель

Цього разу до справи, схоже, все-таки підключать поліцію, так як, судячи з усього, велосипед був дорогий, а момент пограбування могли зафіксувати зовнішні камери кінотеатру.

источник

 

Loading...