Дитину ще живою на руках занесли у лікарню

Ігровий майданчик, на якому сталася трагедія, розташований майже в центрі міста поруч з лікарнею

Перед цим у родині сталося ще одне горе

8 квітня, приблизно о 19-й годині гойдалка вбила дитину. Про це повідомила «20 хвилин/RIA» одна з читачок. За її словами, 9-річна дівчинка разом з братом забралися на гойдалку.

Її конструкція дещо незвична. Відкидний пандус дає можливість заїхати на гойдалку людині на інвалідному візку. Гойдалка масивна, днище з товстого металу, сама конструкція має огорожу. Відстань між землею і днищем зовсім незначна. Як саме загинула дитина, з’ясовує поліція. Співрозмовниця припускає, що дитина могла випасти з «люльки». Удар прийшовся в голову. -Дівчинка ще була жива, коли мама підняла її і на руках занесла в лікарню, — розповідає жінка. – Але  врятувати її не вдалося.

Ударити металом по голові – хто після такого залишиться живий. Співрозмовниця знає, що батько дівчинки на заробітках у Росії. Дідусь заробляв грошей у Німеччині. Там помер. Його поховали у день виборів 31 березня. І ось нове горе.

За неперевіреною інформацією, гойдалка знаходиться на балансі районної лікарні. -Це вже не перший випадок травмування дітей на цьому ігровому майданчику, — продовжує співрозмовниця.

— Тут завжди багато дітей. Поруч школа. Та й до середмістя рукою подати. Після розслідування трагедії детальніше повідомимо про причини, а також про те, хто несе відповідальність за ігрові атракціони, чи відповідають вони технічним нормам.

Щоправда, дитині цим уже не зарадиш

Джерело

Loading...