Політик назвав Гандзюк «грантоїдкою»

Днями скандальний політик Михайло Добкін осоромився цинічною заявою на адресу загиблої херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Одіозний політик заявив, що скандал, який розгорівся навколо убивства помічниці мера Херсона Катерини Гандзюк є несправедливим по відношенню до високопосадовця.

Також він додав, що єдине, чим Гандзюк відрізняється від простих жителів, це тільки те, що вона з 18 років працює в різних шановних посольствах.

«Вона грантоїдка і жила на ці гроші. Я її не засуджую… Але якби не американські, канадські і німецькі посли, (ні Арсен Аваков, ні Юрій Луценко, ні Василь Грицак, – ред.) не прийшов би в Раду», – заявив Добкін.

Українців таке висловлювання не на жарт розлютувало, і вони почали лишати гнівні коментарі у мережі. «А ти тварюка свої мільярди в полі на тракторі заробив? Всього лише перечитував по дебільному написані тексти», «Її вже немає, але він є і нехай подумає на які гроші він живе.

Гранти теж не роздають просто всім», «Дебил живе на крадені, а заздрить чужим грантам. Дебилам гранти не дають», «На чиї гроші живе Добкін? На людські. Він людожер», «А ти злодій і до сих пір не в тюрмі», «Добкін, ти дивовижна гнида», «Ти не Добкін, ти Довбо**кін», «Щоб ти і твоє кодло жили на такі ж гранти до кінця ваших днів», «А ти на наші живеш, і г*вно г*вном», – пишуть в мережі.

«Відзначимо також, що деяким українцям здалося підозрілим така увага Добкіна до цієї справи: «Схоже что ВІН до того має відношення інакше так би не переймався», «Це значить, что и ВІН ее МІГ заказати, чи хтось з регіоналів, Шуфріч, Добкін, Медведчук, Рабінович, Вілкул».

 

Loading...