Передвиборча війна в самому розпалі й деякі кандидати у гонитві за рейтингами та омріяним мандатом народного депутата вдаються до хитромудрих та іноді навіть незаконних схем. Наприклад, відомий на Чернігівщині мільйонер, бізнес партнер мера Чернігова Владислава Атрошенка, екс-голова облдержадміністрації Валерій Куліч використовує в своїй агітаційній компанії різношерсті методи.

Варто відмітити, що у 2014 році Валерій Куліч вже був народним депутатом. Тоді чернігівці йому повірили, але через кілька місяців він зрадив своїх виборців, відмовився від депутатства і приїхав поближче до свого бізнесу – став головою Чернігівської ОДА. Що зробив пан Куліч на посаді губернатора для людей? Не для спільної з Владиславом Атрошенком бізнес-імперії, а саме для людей! З цього приводу можна дискутувати довго, але коротко про це можна почитати в аналітичному матеріалі всеукраїнського сайту «Обозреватель» під назвою «Глава Черниговской ОГА Кулич: худший из худших — СМИ». Валерій Куліч за свою «виснажливу» роботу на благо регіону посів… останнє місце в рейтингу очільників областей.

Та не про це мова. Коли Валерій Куліч залишився без посади, а відповідно – без можливості лобіювати бізнес інтереси, він вирішив знову балотуватися до Верховної Ради.

Через минулі «подвиги» до команди Зеленського його не взяли, а власний рейтинг у пана Куліча, м’яко кажучи, низенький. Саме тому у відчаї і вирішили бізнес-партнери Владислав Атрошенко і Валерій Куліч скористатися ганебним і незаконним методом – використанням адмінресурсу.

Владислав Атрошенко і Валерій Куліч влаштували справжнє агітаційне турне комунальними, державними і навіть приватними підприємствами міста. При чому їздять навіть до тих, кого вчора тероризували і принижували. А що робити – треба хапатися за кожну соломинку.

Міський голова повів агітувати пана Куліча до комунального підприємства «Чернігівводоканал». Людей вишикували на спеці як у радянські часи і змусили слухати байки про кандидата, який уже раз побув у парламенті, але відмовився від мандату. Тепер хоче знову…

На обличчях працівників можна прочитати грандіозний захват від цієї акції.

Потім пан Атрошенко з своєю «адміністративно-ресурсною» місією повіз пана Куліча на швейну фабрику «Елегант». Це саме та фабрика, яку влітку 2017 року намагалися віджати рейдери і, звичайно, реакції міської влади з даного приводу не було. Але тепер треба їхати сюди просити голосувати за «свого». Ну, тобто – за «його». На швейці Куліча і Атрошенка зустріли не зовсім радушно. Цього навіть сам кандидат не приховує.

Працівники засипали Валерія Куліча критикою і гострими запитаннями! А він що? Правильно! «Він в свою чергу не залишив без уваги жодне звернення. Але пояснив, що деякі питання не можна вирішити в один момент». І наостанок – традиційно пообіцяв.

Потім на черзі був завод «Еталон». Це чернігівський завод, який виготовляє тролейбуси. І так – це той завод, який критикував міський голова Владислав Атрошенко, мовляв, тут не вміють робити тролейбусів і краще їх купувати у білорусів. Але все це, звичайно, в минулому – тепер треба ходити до всіх, всім посміхатися і благати про підтримку.

Тобто, мер Чернігова вдається до використання адмінресурсу, аби тільки проштовхнути свого партнера до парламенту. І найголовніше – все це мер Чернігова робить у свій робочий час. Замість того, щоб працювати і вирішувати проблеми людей, він гастролює містом, як Поплавський з Вінником, з «агітаційними концертами».

Навіть більше – справи у тандему Атрошенко-Куліч настільки кепські, що міський голова, який в жодному випадку не повинен займатися агітацією, навіть вліз на біл-борд і звідти благає проголосувати за свого партнера по бізнесу.

Та чернігівців вдруге вже не вийде обдурити і більш за все Валерій Куліч пролетить з мандатом, а Владислав Атрошенко – із «своїм» кандидатом. Часи змінилися…

Олег Бойко

Джерело

Loading...