Захопленню приміщення ДБР задля впливу на досудове розслідування у кримінальних провадженнях, де фігурує експрезидент України, має бути надана оцінка.

Картинки по запросу учасники увірвалися до приміщення правоохоронного органу, прикриваючись депутатським мандатом; заблокували в’їзд та виїзд транспорту з ДБР;

Про це повідомив директор ДБР Роман Труба.

Повідомляється, що 15 липня під ДБР відбулася акція політичної сили, окремі учасники якої вийшли за межі правового поля. Зокрема, йдеться про те, що учасники увірвалися до приміщення правоохоронного органу, прикриваючись депутатським мандатом; заблокували в’їзд та виїзд транспорту з ДБР; зірвали проведення зустрічі з європейськими міжнародними партнерами щодо розвитку та посилення ДБР; вимагали від директора правоохоронного органу «термінових результатів розслідування» або взагалі його скасування.

“Це називається політичний тиск. Серед учасників акції – люди в балаклавах, які принесли у приміщення ДБР вогнегасники. Це – втручання в діяльність правоохоронного органу. Щодо проваджень, учасником яких є експрезидент України”, – йдеться у повідомленні.

Державне бюро розслідувань зазначило, що стоїть на захисті національних інтересів. Зазначено, що під час досудового розслідування відбувся витік інформації. За цим фактом розпочато службову перевірку.

“Останній тиждень політичної кампанії є випробуванням на дотримання європейських цінностей, серед яких незалежність роботи правоохоронної системи. Утім, яким би не був політичних тиск, досудове розслідування буде професійним, незаангажованим та об’єктивним”, – повідомляє Роман Труба.

источник

Loading...