Любов Шмирхльова

Ще там гнид не бувало .. Ще не всі потоки осідлали та не всіх українців заарканили?.. Яким чином ви до заробітчан??? Сцуки кончені..Шоб ви всі повиздихали !

*******

«Народний фронт» хоче контролювати справи українців за кордоном

Бурбак пропонує створити орган для вирішення проблем українців-заробітчан.

Глава фракції «Народного фронту» в Раді Максим Бурбак заявив під час погоджувальної ради про ініціювання політсилою створення структури для вирішення проблем українців, які працюють за кордоном, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Сьогодні я надіслав запит до прем’єр-міністра з пропозицією створити в системі виконавчої влади єдиний підрозділ чи й відомство з реалізації держполітики щодо трудової міграції. А в Раді ми ініціюємо створення відповідного міжфракційного об’єднання – щоб почати формувати законодавчу основу для державної політики у цій сфері», – йдеться в заяві.

При цьому, розповівши про важливість заробітчан для української економіки, він запевнив: єдиною причиною для такої ініціативи є «практична відсутність держполітики щодо них» – «Закон «Про зовнішню трудову міграцію» є рамковим і здебільшого не виконується, а профільні фахівці і підрозділи з трудової міграції розкидані в різних управління і навіть відомствах».

Loading...