Один з найбільш купованих продуктів українцями виявився найнебезпечнішим для здоров’я людини

Медики почали бити на сполох і просять людей відмовитися від вживання або мінімізувати кількість в раціоні цього продукту. Співробітники Українського дослідного центру впевнені, що головна шкода від хліба – це розмноження дріжджових грибків, які потрапляють в кров і збільшують свою популяцію, споживаючи вітаміни, мікроелементи та білки.

Також в організм людини потрапляють продукти життєдіяльності грибків, які вони виділяють – токсини, тобто дріжджі паразитують в організмі людини. При цьому заявлено, що капсули з клейковиною, в яких є дріжджі для випічки, в кишечнику руйнуються і шкодять слизової, що порушує нормальну мікрофлору людини.

Більш того, вони паразитують не тільки в кишечнику, але і живуть в плазмі крові, вільно розмножуються, в основному брунькуванням. Це може призвести до різних типів інтоксикації, грибкових захворювань, порушень імунітету.

Наступна небезпека – це хронічні хвороби і пухлини. Якщо припинити їсти сучасний дріжджовий хліб, то тільки через 5 років ми не виявимо дріжджових клітин в плазмі крові.

Є близько 500 видів дріжджових грибів, але небезпечними для людини вважаються близько 30. Також відзначено, що в останні роки грибковими хворобами хворіють майже всі, причому ніхто не лікується аптечними ліками.

Також дослідники дізналися, які продукти є найбільш небезпечними продуктами для організму людини. Фахівці відзначають, що вони є причинами більшості хвороб, які виникають у сучасного жителя планети Земля. Йдеться про вживання тих продуктів, які мають “приховані” жири і сіль. Вчені запевняють, що економити на їжі – це не означає харчуватися правильно і корисно.

источник

Loading...