Парадоксальна ситуація склалася в нашій країні – генералів в армії більше, ніж у держав, які входять до складу НАТО

При цьому за паперами ми не у стані війни, з АТО так досі й не вирішені всі формальності. На це звернула увагу відома українська поетеса Соломія Українець у соцмережі.

“У нас 450 генералів. В США – 40. До цього 2014 року Україна ні з ким не воювала. За які заслуги вони обвішані нагородами від плечей і до….? За що нагороди!? За якісь уявні подвиги на папері? Жоден із них не був в окопі, під обстрілом. Чи може за Іловайськ, чи Дебальцево, коли бійцям була потрібна порада і допомога, а телефони у їх кабінетах мовчали? ! Чи за те, що у нас п’ятий рік війна, яку вони бояться визнати і перелякано називають АТО. За що?!”, – підкреслила вона.

Суттєво змінилися минулого року і зарплати. Переважно тому, що у грошовому забезпеченні військових охочі нажитися знаходили додаткові лазівки – ті ж самі, такі банальні, але дуже вигідні премії. Все б, здавалося, змінене під стандарти НАТО, але от вирахувати кінцеву суму було не так вже й просто, як про це розповідав у 2017 році секретар РНБО Олександр Турчинов.

Тобто по військових частинах Києва хтось заробляв значно більше, аніж ті хлопці, котрі в прямому сенсі слова сиділи в окопах і щоденно ризикували власним життям.

Можна помітити, що оклад генералів справді вражаючий: сюди зараховують і доплату за звання, посадову націнку, за вислугу років, виконання особливо важливих завдань (нагадуємо – в АТО вони не були), добові і так далі.

Новину вже активно коментують у соціальних мережах: «Як ви не розуміїте, 450 це улюблене число Українців у Верховній раді 450 дармоїдів а генерали думають а чим ми гірші у нас народ роботящий всіх на своєму горбу буде тягнути а вони ще той народ будуть рахувати за бидло. Су*и непотрібні», «Не були на фронті, але мають всі пільги, землі, квартири, курорти, не то, що злидарі воїни АТО, воїнам потрібно доказувати по півроку, вигризати пільги!!!», «Зате у цих злодійських генералів,найбільше СБУушників-маєтки під Києвом, Клінтони позаздрять. Продали все-честь, гідність, рідну землю (Крим, Донбас, Закарпаття), соромно за таких хероїв генеральських».

Джерело

Loading...