Головний педіатр України Євген Комаровський заявив про те, що в країні спостерігається гострий дефіцит багатьох вакцин, і так відбувається вже кілька років, з тих пір, як Україна припинила купувати медичні препарати в Росії.

Така заява пролунала від Комаровського в інтерв’ю vesti-ukr.com

Зокрема, доктор підкреслив, що раніше Україна закуповувала в Росії п’ять ампул полівалентної противоботулітичної сироватки всього за 1000 рублів, а тепер Україна купує ці ампули в Канаді, але їх ціна складає в перекладі на рублі 100000 за одну ампулу. Комаров поцікавився в української влади, чому вони продовжують купувати російську нафту, але при цьому відмовляються від дешевої вакцини. Доктор нагадав, що ініціатором таких дій є громадянка США Уляна Супрун, яка раніше заявила, що Міністерство охорони здоров’я не буде закуповувати медикаменти у агресора Росії. «Втрутилася політика. На жаль, люди для нинішнього МОЗ – це просто циферки в статистиці, не більше », – заявив педіатр.

Крім того, Комаровський відзначив, що не збирається очолювати МОЗ, оскільки відомство вже неможливо реформувати без законів і фінансування. Він підкреслив, що в разі вступу на посаду йому доведеться нескінченно конфліктувати і з’ясовувати відносини.

 

Loading...