Мета Володимира Путіна дезавуювати Володимира Зеленського в очах українців 

Про це у своєму відеоблозі розповів журналіст і блогер Айдер Муждабаев.

“Чотири загиблих українських захисника на сході – це перший випадок після домовленостей уже нової влади в Мінську про те, щоб припинити вогонь. Ці хлопці загинули на справжній війні, а ніяких перемир’я, як не було, так і немає.”, – пише він.

Як стверджує блогер, збільшення активності путінських гібридних військ буде тільки наростати. Метою Росії, як і в історії з Порошенком, є нова влада в особі Зеленського.

“Точно також, як Москві був не потрібен Порошенко, точно також їм не потрібен Зеленський. Те, що деякі російські ЗМІ раділи перемозі Зеленського – це нічого не означає, тому що тоді треба було звалити Порошенко і всі засоби були хороші.”, – вважає Муждабаев.

І якби на місці Зеленського був би інший кандидат, який міг перемогти Порошенко, то вони б підтримували і його.

“Методи перевірені: активізація війни на Донбасі, пропаганда« нікчемності »і« безпорадності »Зеленського в якості президента з використанням підконтрольних Кремлю« українських »ЗМІ.”, – говорить блогер.

Раніше стало відомо, кого планувала вбити банда кілерів, яких затримали 15 квітня біля котеджного селища «Маєток», де знаходиться будинок Володимира Зеленського.

За їхньою інформацією, бандити збиралися убити львівського кримінального авторитета Володимира Дідуха. Також він відомий в кримінальних колах на прізвисько «Вова-Морда».

Відзначимо, це не перша така спроба. Раніше Володимира Дідуха намагалися вбити двічі. Так, перший випадок стався ще в липні 2004 року. Тоді в авторитета стріляли біля його будинку на вулиці Йосипа Сліпого у Львові, коли він виходив зі свого «Мерседеса». Кілер, що ховався в кущах, вистрілив з пістолета «Люгер» в руку і плече своєї жертви. Після цього бізнесмен посилив свою охорону.

источник

Loading...