У мережі з’явилося відео, на якому видно, як глава Кремля постійно затинається і не може порахувати в умі.

«У середині серпня буде оголошено про те, що президент Путін недієздатний і не може керувати країною. Причина – важке ментальне розлад. Прямо 19 серпня і оголосять. Не вірите? Тоді дивіться відео – дідусь просто заговорюється … », – підписав відео Andris F. Paraudzins.

 

Відзначимо, інші користувачі також засумнівалися в тому, що з Володомр Путіним все в порядку.

“Що це? гібрид параноїка з хокеєм?», «Зовсім вже поганий став. Меле бозна що…», «Професор, йому пора готувати мавзолей. Потім будуть вибудовуватися величезні черги, щоб подивитися на маразматика століття», «Да уж, зносився-то, дідок…»,«Розчохлили є*анатик. Раніше мовчав, відверту дурість не було видно», «Санітарів в студію! Терміново!», – пишуть в коментарях.

Раніше повідомлялося, що безглузда розмова президента РФ Володимира Путіна з відповідальним за «космічні досягнення» Росії Дмитром Рогозіним викликала бурю глузувань в мережі. Днями Путін зустрівся з Рогозіним, який розповів йому про нові досягнення Росії в космічній галузі. При цьому сам Путін, як видно було на опублікованому в мережі відео явно не розуміє, про що говорить його співрозмовник і лише неуважно переглядає альбом.

«Президент зі штучним інтелектом – це коли знімки робота для космічної станції йому приносять в паперовому альбомі, а він, не розуміючи що відбувається, розглядає обкладинку, намагаючись зрозуміти, яким чином це пов’язано з черв’яками або іншими глистами. Заздриш, Ілон Маск?», – підписав відео блогер під ніком Vitauskas.

В середине августа будет объявлено о том, что президент Путин недееспособен и больше не может управлять страной. Причина – тяжёлое ментальное расстройство. Прямо 19 августа и объявят. Не верите? Тогда смотрите видео – дедуля просто заговаривается…

источник

Loading...