Прямі збитки України після будівництва окупантами Керченського мосту Міністерство інфраструктури оцінює в 500 мільйонів гривень на рік.

Ці збитки країна несе внаслідок вимушеного зменшення тоннажності суден, які заходять до українських портів Маріуполя і Бердянська, оскільки міст обмежує своєю висотою прохід кораблів. Про це повідомив журналістам після засідання уряду міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Але непрямі збитки – це мільярдні збитки”, – додав міністр.

Читайте также: Запустим ФЛЕШМОБ???? Это памятник украинской коррупции. Стоит он — 400 млн. долларов. Украли именно те, кто убеждал нас, что Крымский Мост не построят никогда

Омелян зазначив, що, крім обмеження тоннажності, Керченський міст загалом щодня ставить під загрозу закриття прохід суден через Керченську протоку.

“Цей міст – не просто міст, це інструмент економічного і політичного тиску на Україну, інструмент блокування в будь-яку секунду Керченської протоки для судів не лише з українським прапором, але і всіх країн”, – пояснив він.

Міністр зазначив, що відповідні звернення в міжнародні судові інстанції було надіслано Міністерством закордонних справ України, і українські підприємства також порахували збитки, які будуть виставлені РФ.

Джерело

Loading...