Екс-президент Петро Порошенко розповів, яким бачить своє політичне майбутнє. В інтерв’ю «Українській правді» він заявив, що не збирається «ховатися», інакше це буде подарунок президенту РФ Володимиру Путіну.

«Мені немає за що червоніти. Немає жодних фактів, за які б мені треба було переживати. Якщо це буде політичне правосуддя — друзі мої, я ще в 2014 році на фронті перестав боятися. І мені абсолютно байдуже. Я не від кого не збираюся ховатися, бо це дуже буде великий подарунок Путіну», – сказав колишній президент.

Він наголосив, що його опонент – не нинішній очільник держави Володимир Зеленський, а президент країни-агресора.

«Це без жартів буде подарунком для Путіна, якщо Порошенко почне ховатися. А вони роблять для Путіна такий подарунок, коли починають такі справи, створюючи образ, що там щось не те», – вважає Порошенко.

На його думку, політичні консультанти цілеспрямовано «організовують атаку» на нього, щоб відвести увагу від проблем у країні.

«До того ж, я розумію, що це і робота політичних консультантів: якщо завтра щось не буде виходити в економіці, краще організувати атаку на Порошенка. Це означає справа на замовлення, а я цього не боюся», – додав екс-президент.

Раніше повідомлялося, що Порошенко прокоментував вихід з його команди і самостійну політичну кампанію прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

источник

Loading...