Сергій Тіщенко

Жахлива трагедія сталася у Павлограді в ніч з 10 на 11 березня! Зловмисник напав з ножем на сім’ю, чоловіка з 4-х річною дитиною зарізав насмерть, а вагітній жінці вдалося вижити, вона зараз в лікарні!

Чому ми про це ще не чули від поліції? Чому знову резонанс замовчується? Я отримав коментар від поліції, їх позиція тепер зрозуміла. У нас ВЖЕ є інформація, що вбивця непростий. Починаємо розслідування.

Є інформація, що убивця — 17 (18)-річний Валентин Зєнцов, учень 11-А класу школи N3 ! Його мати працювала у Павлоградському суді. За словами інформаторів, Зєнцов зарізав подружжя через… собачку!

Скарги на нього поступали неодноразово. Він тривалий час тероризував учнів третьої школи. Куди дивилася директор школи, та служба поліції у справах неповнолітніх?

Оновлено! Увага! Цей нелюдь зараз перебуває в лікарні! Він порізав ногу, коли перелазив через вікно у будинок! Його адвокат заявив, що валєра не може прибути на суд, бо травмований! Суд з обрання міри запобіжного заходу має відбутися сьогодні!!!

Джерело

Loading...