ПАМ’ЯТАЄМО, ШАНУЄМО ГЕРОЯ, ЯКИЙ ВОЮВАВ ТА ЗАГИНУВ ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ 11 ЧЕРВНЯ 2016 РОКУ!
Майор Макаревич Борис Степанович
24-й окремий штурмовий батальйон “Айдар”

===========================
Борис Макаревич народився 31 серпня 1971 року в с. Білокриниця. По закінченню Білокриницької школи Борис Степанович вступив до Хмельницького вищого артилерійського училища. За направленням поїхав до армійської частини в містечку Кам’янка-Бузька Львівської області, яка стала для нього першим місцем у нелегкій військовій службі.

Пізніше Борис Степанович змінить не одну військову частину. Доля підготувала йому нелегкий військовий шлях, проте про Бориса завжди згадуватимуть з повагою. Він був дуже розумною, порядною, доброю та щирою людиною не тільки для своїх колег, а й для односельців.

У віці 38 років за станом здоров’я чоловік був змушений демобілізуватися з війська. Але невдовзі Бориса Степановича покличуть на посаду старшого офіцера на призовному пункті й у відділення комплектування особового складу Кременецького військового комісаріату.

Через певний час Бориса відрядили на Яворівський полігон, де він навчав артилерійській стрільбі молодих солдатів. Проте 28 квітня цього ж року Бориса Макаревича призвали в зону АТО для проходження військової служби.

Відбувши в зоні АТО понад один місяць, загинув 11 червня 2016 року близько 01.00 год. виконуючи бойове завдання в результаті підриву штатного автомобіля на протитанковій міні. Похований у с. Білокриниця. У Бориса Степановича залишилася мати, дружина та донька.
Указом Президента України № 310/2016 від 23 липня 2016 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно)

#герой #загинув #АТО#війна#вічна_память#memorybookua#герої_не_вмирають

Джерело

Loading...