Інсайдерська інфа. Ніхто Порошенка саджати в тюрму не збирається. Допити в ДБР — шоу для електорату, через 2-3 місяці всі справи зіллють, а ви звикнете бачити Порошенка в Раді, а не за ґратами.

Шахраї на сцені Помаранчевого Майдану обіцяли посадити Кучму. Шахраї на сцені Євромайдану обіцяли пересаджати всіх регіоналів. Справжнім революціям «сцена» не потрібна. «Сцена» потрібна тільки там, де показують фокуси і обманюють людей. А Петя і Беня вже давно домовилися у нас з вами за спинами і ніхто Порошенка саджати не збирається.

ЗМI: Коломойський розповів деталі зустрічі з Порошенком після виборів.

Український олігарх Ігор Коломойський підтвердив, що після виборів зустрічався з колишнім президентом Петром Порошенком. Про це він розповів в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

— «Да он же меня не гонял. В этом же и вопрос. Не было ж гонений. Не было против меня выдвинуто никаких обвинений, не было подозрений. Да, были фактовые уголовные дела. Ничего личного. Это ж была предвыборная агитация. Уже ж выборы закончились, после этого вы видели, чтобы он что-то плохое сказал? После 21 апреля?»

«Порошенко — это часть истории Украины. Он наш пятый президент», — додав Коломойський.

Джерело

Loading...