Про це повідомили в ефір ток-шоу «Говорить Україна», у студії якого буди озвучені подробиці.
Стало відомо, що Ірина замерзла на смерть після того, як вночі, в лютий мороз, водій маршрутки нібито вигнав її на вулицю.
Відзначається, що в той день дівчина їхала до тяжкохворої матері, а в маршрутці було близько 20 пасажирів. Близько два дні витратили на пошуки дівчини, а її труп виявив батько в 300 метрах від дороги.
Вона була по пояс у воді і померла від наслідків переохолодження. Резонансним випадок став після того, як свідки тієї ночі розповіли, що водій сильно кричав на дівчину, і разом з контролером нібито виставив її з автобуса.
Однак, водій у свою чергу озвучив зовсім іншу версію подій. За його словами, дівчина сама вийшла з салону і ніякого конфлікту не було.

«В ту ніч все було, як завжди. Ми їхали по графіку. У селі Рудня-Хочинська села дівчина. Візуально вона була трошки напідпитку. Проїзд в райцентр коштує 24 гривні. Ми проїхали близько 500 метрів, я запитав: «Що у вас за проїзд?» Відповіла, що зараз заплатить. Весь цей час вона шукала гроші, комусь телефонувала, але я так зрозумів, що ніхто не відповідав. Ми зупинилися на наступній зупинці, там стояли люди. Я відкрив двері, а вона і вийшла і вийшла», – розповідає водій.
«Один пасажир попросив мене поставити сумку в багажник. Я побачив, що дівчина стояла позаду автобуса. Ніякого конфлікту не було. Ніхто їй і слова не сказав, ніяких загроз в її сторону не було. Ми навіть не розмовляли. По салону вона не проходила», – резюмував водій.
Пасажири у свою чергу стверджують, що вищевказаний водій вже втретє причетний до смерті людей. Кілька років тому він на смерть збив 15-річну Христину.
«З точки зору закону водій не порушив правила, не переступив через закон. Але з морального боку, якби водій або кондуктор запропонували безкоштовно її довезти, трагедії можна було б уникнути. Або якби хтось із пасажирів запропонував свою допомогу і заплатив 25 гривень за проїзд, Ірина би жила. Не можна бути байдужими і жорстокими до незнайомих людей», – заявив ведучий шоу Олексій Суханов.