Ураган в Києві “поглинув” міст Патона

8 серпня на Київ обрушилася масштабна негода, в зв’язку з чим безліч користувачів соцмереж публікують кадри, які були зняті під час зливи.

Канал “Новини України і світу” розмістив відео, де видно, як міст Патона буквально за кілька секунд зникає зливою.

“Міст Патона зник за лічені секунди. Виглядає як кадри з екранізації Кінга”, – йдеться у підписі до опублікованого ролику.

Автору вдалося зловити той момент, коли злива накривав українську столицю і протягом декількох секунд поглинув один з найбільших мостів міста.

Як повідомлялося раніше, 8 серпня на Київ обрушилася гроза з поривами вітру і сильним дощем.

Стихія розбушувалася близько 15:00. Найбільше її відчув лівий берег столиці, а ось мешканцям правого берега пощастило більше.

Жителі столиці масово діляться яскравими знімками та відео в соціальних мережах.

У ГСЧС стверджують, що гроза на території Києва та області протримається до кінця дня. Крім цього, є велика ймовірність граду і шквалів 25-28 м / с. Жителів столиці закликали бути обережними і дотримуватися основні рекомендації при сильному вітрі.

Також раніше повідомлялося, що два українських міста накрили сильні зливи.

В результаті негоди вулиці виявилися затопленими з сумними наслідками для деяких автомобілістів.

Сімферополь і Євпаторія в окупованому Криму виявилися у владі стихії. На ці міста обрушилася потужна злива. Випали опади призвели до потопу.

Багато хто відзначає, що затопило вулиці, і вода пошкодила автомобілі – багато «потопельників», відзначають в соцмережах. «Водолазів кличте», – відреагували користувачі, дивлячись на фото і відео масштабного лиха.

источник

Loading...