Студія Квартал 95 вибрала пародиста на роль президента України Володимира Зеленського в шоу Вечірній Квартал

Кандидата озвучив Євген Кошовий.

За його словами, місце Зеленського займе екс-учасник дуету Брати Шумахери Юрій Великий.

“Так, ще один новий актор – буде пародист, нарешті, Володимира Зеленського. Знайшли, і ви його знаєте. Ми на фінішній прямій вибору – це, швидше за все, буде Юра Великий, був одним з братів Шумахерів. Як відомо, другий поїхав дуже далеко. Хто точно буде пародіювати Вову – ви дізнаєтеся в Одесі 13 серпня на нашому концерті. Звичайно, роль першої леді залишається за Оленою Кравець “, – зазначив Кошовий.

До слова, сам Великий показав на своїй сторінці в Instagram процес перевтілення в Зеленського – йому одягли перуку з зачіскою в стилі президента, і він схожим голосом з хрипотою прокоментував результат.

View this post on Instagram

A post shared by Юрий Великий (@yuri_velikiy) on 

Студія «Квартал 95» заінтригувала шанувальників несподіваним гостем, який приєднається до артистів на їх майбутньому концерті в Одесі.

На офіційній сторінці проекту в Інстаграм з’явилося нове відео, в якому артисти анонсують свій майбутній концерт в Одесі, запланований на 13 серпня.

На кадрах зірки «Вечірнього Кварталу» Євген Кошовий, Юрій Крапов і Степан Казанін обговорюють підготовку до майбутнього концерту, коли раптом за кадром хтось вигукує «Жека» характерним голосом з хрипотою.

«Ну а ти що тут робиш?», – дивується Кошовий.

«Репетирую концерт в Одесі», – відповідає голос.

На питання Кошового, чи буде він в Одесі з Кварталом, голос відповідає: «Ну а як без мене?».

евгений кошевой

источник

Loading...