Прем’єр-міністр Володимир Гройсман потрапив у скандал з обіцянками перед виборами до Верховної Ради

17 липня лідер партії “Українська стратегія” пообіцяв на засіданні уряду збільшити мінімальну зарплату в країні і назвав конкретну суму. Його слова передає видання “ Цензор.нет“. Мізерна підвищення обурило багатьох українців, які злякалися цінової пастки.

За словами Володимира Гройсмана, поліпшення потрібно чекати вже в наступному році. Так в 2020 році мінімальна заробітна плата українців може зрости до 5,5 тисячі гривень замість 4,1 тисячі. Найближчим часом, за словами глави Кабміну, повинна піднятися і середня зарплата. Разом з тим прем’єр-міністр пригрозив жителям України економічною катастрофою через неправильні дій нової влади:

“У нас завжди буде вибір в недалекому майбутньому: або ми спираємося на реальні можливості економіки і я бачу, що в наступному році мінімальна зарплата буде не 4173 грн, а буде 5500 грн, середня заробітна плата за 1,5 року – до 2 років буде $ 620, або хтось увімкне друкарський верстат, почне розганяти інфляцію, робити разові подачки і заведе країну в дефолт або у фінансову кризу “, – сказав Гройсман. Глава уряду підкреслив, що уряд в своїх діях і прогнозах має спиратися на реальні показники української економіки.

Користувачі мережі розлютилися через нововведення Володимира Гройсмана. Деякі з них відзначили, що ціни на продукти, комунальні послуги і самі неоходимости речі традиційно підскочать ще швидше зростання зарплати. Крім того, багатьом платять навіть менше мінімальної суми:

“Ще одне збільшення мінімалки за наказом! Минималка, рости раз-два! А в підсумку податки зросли, ціни виросли, ЗП прибиральниці стане одно ЗП головлікаря! Чергова зрівнялівка імені Гросу!”; “Володя! Що з цінами на помідори? Цього року дорожче ніж в минулому в … 3 (три) рази !!! ви там в Кабміні, зовсім о*уїли???”; “Гройсман, звітуйте за те, що зроблено, а не про обіцянки. Так як середня може досягти не 620 доларів, а знову 220, і так вже бувало”; “Судячи з того, що почали друкувати купюри по 1000 грн, то курс долара, ймовірно, буде 50″; ” а толку, пишуть 4500, на руки як давали, так і дають 3500, кіно триває”; “У мене дружина отримує мінімалку, ніяких 3500, а 3100”. Джерело

Loading...