Генеральний прокурор Юрій Луценко разом з сім’єю відпочиває у французькому місті Горд, розташованому в двох годинах поїздки від Сен-Тропе. Про це розповів екс-нардеп і журналіст Сергій Лещенко, передає «24 канал».

За словами Лещенка, очевидці помітили Луценка та його дружину у готелі La Bastide de Gordes & Spa Hotel як раз того дня, коли силовики ходили до президента Володимира Зеленського на доповідь щодо розслідування справи вбитого журналіста Павла Шеремета. Генпрокурор у цей час обідав у компанії дружини і ще шістьох осіб, при цьому вони обговорювали виступ Зеленського.

Зазначається, що готель, в якому оселився Луценко, має всі можливі зірки і відноситься до категорії преміум-класу.

«Звичайно, скромна зарплата, яку має його дружина і трохи скромніша, але все одно невелика зарплата генерального прокурора, не дозволяють їм вести такий образ життя. Однак, як ми бачимо, вони його ведуть. Навіть збиралися його вести після виборів у Раду», – розповідає Лещенко.

Готель La Bastide de Gordes & Spa Hotel. Фото: booking.com

Нагадаємо, торік журналісти програми «Схеми» з’ясували, що Луценко з дружиною і синами з 3 січня по 11 січня 2018 року відпочивали на Сейшельських островах. За даними ЗМІ, родина Луценка витратила на відпочинок близько 52 тис. євро.

Пізніше генеральний прокурор розповів, звідки у нього взялися кошти на відпочинок і оприлюднив відповідні документи.

источник

Loading...