Росіянка, яка приїхала відпочивати до Криму з Москви, поскаржилася на грубе ставлення місцевих. У мережі їй різко відповіли, порадивши забиратися з півострова.

На це звернула увагу блогер RoksolanaToday&Крим25% у Twitter. Жінку не влаштувало обслуговування у концертному залі «Ювілейний» у Ялті.

«Мабуть, це свідома політика щодо відпочивальників, бо такою ненавистю палали їхні очі, таким задоволенням від них тхнуло, що вони нашкодили «цим із Москви», що я просто вражена. Ну то Ялта обійдеться без моїх грошей», – обурилася вона в одному з місцевих пабліків.

Їй в досить грубій формі відповіли місцеві жителі.

«Епічно і вщент роздерта спонсорка на пабліку Ялти місцевими жителями. Вона і русо-туристо загалом. Коменти такі всі. Коротко – нафіг з пляжу», – йдеться у пості.

«Котіться у свою Москву і заберіть таких самих «спонсорів», які на відпочинок приїздять зі своїм борщем», – пишуть у коментарях до скарги росіянки.

«Нікому тут ваші гроші не потрібні. Приїдуть і вважають, що їм тут усі винні. Не приїздіть. І повірте, ніхто не помітить вашої відсутності», – обурилися кримчани.

Ялта
Фото олигархини,что отобрала у Ялты свои миллионы,прилагаю…

Переглянути зображення у ТвіттеріПереглянути зображення у ТвіттеріПереглянути зображення у Твіттері

Эпически и в хлам растерзана спонсорша на паблике Ялты местными жителями.Она и русо-туристо в целом.Комменты такие все. Кратко-на фиг с пляжа.

Переглянути зображення у Твіттері

Loading...