У мережі з’явилося фото дочки загиблого захисника на його могилі, передаєКорупція.Інфо

У мережі показали, як маленька дівчинка стоїть біля могили свого батька – бійця “Айдара”, загиблого в жовтні 2014 року в бою на Донбасі. 27-річний воїн вивозив поранених біля Луганська.

Відповідний знімок опублікувала українська продюсер Олена Мозгова у соцмережі Facebook.

“Донечка прийшла до тата … Айдарівець Віктор Гурняк загинув за Україну, рятуючи від обстрілів поранених товаришів. Вічна шана і пам’ять”, – написала Мозгова.

Віктор Гурняк народився в селі Городниця Тернопільської області, вчився в Тернополі і потім працював у газеті “20 хвилин”. Воїн був фотокореспондентом. Співпрацював з УНІАН, Reuters та Insider. Був співзасновником фотоагентства LUFA.

У 2007 році Віктор Гурняк знявся у кліпі гурту “Тартак” і “Нічлави” на пісню “Не кажучи нікому” в ролі повстанця у вишиванці, який загинув у 1943 році в бою під Загорою.

“Ніколи не забуду і не пробачу”. “Зворушливо і дуже сумно”. “Дуже страшно!”. “Личаківський цвинтар. Львів. Молимося за упокій душі Віктора”. “Старе фото. Там вже стоїть пам’ятник. І дочка підросла – дуже схожа на Віктора…”. “Коли це закінчиться, серце розривається”. “Світла пам’ять”.

Loading...