Прем’єр-міністр Володимир Гройсман одним заявою занапастив себе кар’єру і став ізгоєм серед політиків.

Про це у своєму відеоблозі на YouTube розповів журналіст і політолог Юрій Романенко. Він пояснив, чому топ-чиновник наблизив свою політичну смерть.

Напередодні Володимир Гройсман розповів в ефірі одного з телеканалів, щоб партії на кшталт БПП і «Батьківщини» повинні залишитися в минулому, адже не змогли навести порядок в Україні і виправдати довіру громадян. Таким чином, прем’єр міністр зрадив колишнього президента, який протягнув його до Верховної Ради і Кабінет міністрів.

Глава уряду зазначив, що до Верховної Ради дев’ятого скликання потрібно вибирати виключно нових політиків, які зможуть змінити ситуацію в Україні. За словами прем’єра, саме до таких «новим силам» належить і його власна партія «Українська стратегія». Володимир Гройсман поділився, що в його команду потраплять фахівці, які підтримають ініціативу Володимира Зеленського про зняття недоторканності і покарання за незаконне збагачення.

Юрій Романенко припустив, що прем’єр-міністр зважився на останній ривок перед парламентськими виборами. Він поставив перед собою мету показати себе перед виборцями таким же новим політиком, як Святослав Вакарчук і Володимир Зеленський. Таким чином він спробував схилити електорат на свою сторону, випрошуючи ще один шанс для роботи у Верховній Раді.

Політолог зазначив, що насправді Володимир Гройсман є дітищем Петра Порошенка і розділяє його погляди на управління державою. Адже при п’ятому президенті України чиновника все влаштовувало. За словами експерта, прем’єр-міністр “сидів на тих же самих схемах, потоках”. Але тепер, після програних президентських виборів, «Титанік» розвалюється і безповоротно йде на політичне дно.

Як вважає Юрій Романенко, зараз Володимир Гройсман планує прибитися до нових політичних сил. Однак не зможе знайти собі надеждних союзників і виявиться конкурентом абсолютно для всіх. В першу чергу, для своїх колишніх соратників по БПП. Так віце-спікер і представник Порошенко у Верховній Раді Ірина Геращенко вже вжила заходів і заявила, що прем’єр-міністр не в своєму розумі. Але навіть такі очевидні сигнали не допомагають Володимиру Гройсману правильно оцінити ситуацію і перестати плазувати перед переможцями.

“Мені здається, з Гройсманом – все, не світить йому нічого …. Просто жалюгідний … Тому що тому що абсолютно сіра миша, яка вела себе, як сіра миша і якій світить перспектива сірої миші … Смішно, смішно і ще раз смішно. Отримую величезне задоволення від того, як ця конструкція химерна розвалюється на наших очах. Вони, як таргани, в різні боки розходяться», – резюмував Романенко.

Джерело

Loading...