“Найбільша чума”: українців накрила нова епідемія, Супрун безсила

Майбутній депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський висловився про нову епідемії в Україні пов’язаної з в. о. міністра охорони здоров’яУляною Супрун

У соціальних мережах Максим Бужанський поділився своїми думками про підтримку Уляни Супрун.

“Періодично спалахують флешмоби на підтримку Уляни Супрун, трохи нагадують сезонні епідемії.”, – пише майбутній депутат.

У коментарях українці погодилися з Бужанським. Користувачі не розуміють, як можна підтримувати Супрун.

“Це точно, гнати її потрібно”, “вона найбільша чума”, “Біснуваті”, “Макс, бінго”, “Так, але цікаво – як на флешмоби відреагують в ОП”, “У неї в коментарях тьма-тьмуща дякул” , “ну да, з розуму то поодинці сходять, це тільки грип всі разом хворіють”, “да уж цього Менгеле в спідниці якщо не можна в Гаагу, то хоча б змогу вберегти її від згубного впливу на населення. Адже скоро всіх знищить. Так що перепис була б дуже корисна. Скільки нас? “, – пишуть в коментарях.

Раніше ми повідомляли, що Уляна Супрун розповіла як розрахувати індекс маси тіла. Міністр впевнена, що в багатьох випадках поняття про надмірну вагу у людини дуже суб’єктивні. А публічними висловлюваннями можна накликати на себе гнів суспільства. Але Супрун вирішила поміркувати про таку ніжну тему в соціальних мережах.

“Потрібно, в першу чергу, визначити індекс маси тіла (ІМТ), бо просто по вазі людини важко судити, надлишковий він чи ні. І якщо надлишковий, то наскільки. Для того, щоб визначити ІМТ, потрібно вагу розділити на ріст в квадраті. показник ваги при цьому береться в кілограмах, а показник росту в метрах. наприклад, якщо ваш зріст дорівнює 170 см, а важите ви 52, то, відповідно, ІМТ = 52 / 2,89 = 17,99. Так ось, з таким низьким ІМТ також варто задуматися про своє здоров’я. Нормальним вважається, якщо він розташовується в діапазоні від 18,5 до 24,9. Все, що нижче – це вже великий недолік ваги. Все, що вище – ожиріння. При цьому і те, і інше загрожує серйозними проблемами для здоров’я. “, – пише Супрун.

источник

Loading...