У Немирові на Вінниччині виникла проблема з набором працівників на новий завод японської компанії Fujikura, люди відмовляють офіційно там працювати, щоб не втратити субсидію

Про це заявив міський голова Немирова Віктор Качур, пише Еспрессо

За його словами, люди відмовляються працевлаштовуватися, бо бояться втратити субсидію чи іншу соціальну допомогу.

«Є проблема з працевлаштуванням. Пропонуємо людям роботу, а вони відмовляються офіційно працювати на заводі. І це при тому, що середня зарплата буде 7100 гривень. Люди бояться втратити субсидію чи іншу соціальну допомогу. Прямо кажуть, що їм вигідніше сидіти вдома», — каже Качур.

Попри це, вже навчено і готові приступити до роботи 400 людей. Усі працевлаштовані — жителі району та Вінниці.

Читайте также: Отметка в паспорте и согласие на посмертное донорство: Рада приняла ВАЖНЫЙ закон о трансплантации. Что теперь будет

«Центр зайнятості має усвідомити, якщо у них стоїть на обліку півтисячі безробітних людей, то їм треба запропонувати роботу і вони мають піти працювати. Днями особисто видзвонював багатодітного батька. А він каже, що йому не вигідно офіційно працювати, бо не буде отримувати соціальну допомогу. Потім ще й доведеться у повній мірі платити за газ, світло. А таких людей море», — сказав міський голова.

Завод японської компанії Fujikura виготовлятиме електропроводку для автомобілів Audi A8 та Wolkswagen Golf. На ньому працюватимуть 2 тис. робітників.

Loading...