Прямо під час сесії воєнком вручив депутатам повістки в армію. Згадані особи перебували в числі офіцерів запасу і на медкомісію не з’явилися.

Про це повідомляє Комсомольская правда в Україні

Так, повістки були вручені трьом депутатам. Зробив це військовий комісар об’єднаного Ірпінського-Бучанської військкомату Володимир Кондратенко. Він виступив з промовою в сільській раді Гостомеля, перш за все подякувавши за службу всіх військовослужбовців, добровольців і волонтерів.

А потім від хорошого перейшов до більш звичних речей – деякі з офіцерів запасу проігнорували обов’язкову медкомісію у військкоматі. Там їх повинні були визначити на придатність для несення військової служби.

Кондратенко взяв на себе персональну місію по врученню повісток депутатам сільради – Юрію Марчуку, Олегу Поповічуку і Сергію Чемерису. Поки – лише на проходження медкомісії. Вчинок військового комісара присутні зустріли бурхливими оплесками.

Вручення повісток пройшло цілком і повністю в дусі закону.

«Ми виконуємо Закон України про військовий обов’язок і військову службу. Унікального в цьому нічого немає, всі громадяни підлягають призову, і вони військовозобов’язані. Зараз йде заклик офіцерів запасу – як чоловіків, так і жінок віком до 43 років. Вони підлягають призову як офіцерський склад, який закінчив військову кафедру. При цьому вони не служили », – пояснив свої дії Володимир Кондратенко.

Нагадаємо, як раніше відзначилися інші депутати – вже державного рівня.

Так, у понеділок, 20 травня, в день інавгурації новообраного українського гаранта Володимира Зеленського, Пересопницьке Євангеліє прикувало до себе пильну увагу народних депутатів. Книгу, як і всі інші символи президентської статусу, доставили в парламент і поклали на трибуну поряд з Конституцією.

Після цього почалося неймовірне – перед початком церемонії народні обранці кинулися робити Селфі на трибуні, клали на 450-літній Євангеліє свої руки, представляючи інавгурацію зі своєю участю. Дуже складно було зрозуміти, де політики, а де коміки і гумористи. При цьому багато хто з них допитливо запитували у своїх колег, а що це за стародавня книга.

Джерело

Loading...