Антимонопольний комітет (АМКУ) спроував виправдати дії АЗС, які підняли ціни на паливо до рекордних цін і відкрито знущаються над українцями, пише NN.

Вже на автозаправних станціях можна побачити ціну в 35 гривень, а літр бензину “А-95”.

Як стверджує державний уповноважений АМКУ Валерій Полюхович, зростання вартості палива на вітчизняних заправках відповідає ситуації на світовому ринку нафтопродуктів і не пов’язане з порушенням гравцями ринку антимонопольного законодавства.

Експерт також розповів, що зараз комітет розслідує справу про антиконкурентну змову трьох компаній – OKKO, WOG і SOCAR. Однак, за словами уповноваженого говорити про те, що саме це стало причиною масового зростання цін на АЗС, ще рано.

Напередодні глава уряду Володимир Гройсман наказав представникам антимонопольного комітету вивчити ситуацію на ринку пального в нашій країні. Коментуючи наказ глави уряду, Полюхович зазначив, що комітет завжди тримає руку на пульсі з цього питання.

Нагадаємо, нещодавно українські водії влаштували так званий “бензиновий бойкот”, вони блокували рух на кількох важливих трасах, приходили під стіни Кабміну та поширювали челендж в соціальних мережах. В акції взяли участь власники авто у всіх областях України. Українці вимагають справедливих цін на паливо.

Джерело

Loading...