За допомогою підрахунків аналітиками OLX був складений список найнебезпечніших професій в Україні

Виходячи із загальних результатів, найнебезпечнішими професіями виявилися роботи в сфері будівництва, металургійної промисловості, машинобудування і транспорту.

Причиною цього є часті травми і навіть смертельні випадки, спричинені на цих роботах.

За листопад, за статистикою Державної служби з питань праці, на першому місці опинилася професія водія – було зафіксовано 8 травм протягом цього періоду. Більш того, рівно стільки ж постраждали на своїй роботі люди в період 29-30 жовтня.

На другому місці йдуть електромонтери. За 10 днів зафіксували 7 випадків травматизму. Як не дивно, тільки один випадок був пов’язаний з ударом струмом. Решта 6 випадків сталися з причин аварій на дорогах.

Нещасні випадки були офіційно підтверджені з електрогазозварниками, бетонщиками, машиністами крана, слюсарями, а також з вантажниками гірничорудної промисловості.

Що стосується зарплати, то за третій квартал було зафіксовано сума виплати водіям за свій ризик в розмірі 15 тисяч гривень. Більш того, службовці в сфері транспорту і логістики виявилися найбільш затребуваними в країні після торгових фахівців. Наші співробітники виявилися потрібними і в інших країнах. В Європі водіям, які мають категорію CE, виплачують тисячу євро. Працівникам, які ризикують життями на дорогах, держава виділяє 28 додаткових відпускних днів.

Найбільшу зарплату серед категорії небезпечних професій отримують бетонщики – 17 500 грн пропонують їм за роботу. Людям, які займаються в дробітельних цехах, покладається два тижні додаткового відпочинку. Стільки ж мають співробітники цієї професії в чорній металургії.

Середня зарплата у машиністів крана становить 12 500 грн. Два тижні їм даються на додаткові вихідні. Працівники на виробництві свинцю і на ділянках коксування та хлорування мають 28 днів додаткової відпустки.

Електрогазозварників нагороджують за свій ризик 12 тисячами гривень на місяць, але ця цифра не точна. Наприклад, в Дніпрі на підприємстві з виготовлення шоколаду платять 19 тисяч гривень. А в Кривому Розі максимальна зарплата була зафіксована в районі 35 тисяч гривень.

Слюсарі отримують 10 тисяч гривень плюс два тижні відпустки.

Вантажники гірничорудної промисловості мають за свою роботу в середньому 7 тисяч гривень. Також вони мають дві додаткові тижні відпустки за свою роботу.

Нагадаємо, в Україні з’явиться новий вид соцдопомоги: кому пощастить

Як повідомляла Politeka, скільки українців отримують гроші в конвертах, вражаючі цифри

Також Politeka писала про те, що українцям підготували нові штрафи в 2019 році: кому і за що доведеться заплатити 125 тисяч

Джерело