Директора Державного бюро розслідувань Романа Трубу спіймали на протиріччі в його висловлюваннях

За його словами, ніяких претензій до нібито бракованих, за інформацією ДБР, бронежилетів минулих років випуску немає, написав радник п’ятого президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков в Facebook.

Труба сказав, що інформація про дефекти з’явилася через партію, яка почала надходити на склади з квітня, але експертизу в бюро ще не проводили. Також він додав, що проводилися якісь “слідчі дії” по тестуванню, які робив “незрозуміло хто і незрозуміло де”.

роман труба ГБР

“Звідси, його м * ть, питання: а на якій підставі він на всю країну заявив 26 червня про те, що три з п’яти бронежилетів браковані і завдано збитків на 100 мільйонів гривень ?!” – обурився Бірюков.

Президент Володимир Зеленський заявив, що український оборонний сектор за п’ять років недоотримав 30 млн доларів – їх вивели на офшорні рахунки.

«Протягом 5-ти років діяльності попередньої влади спецекспортери лише за кілька сумнівними контрактами перерахували майже 30 млн доларів на рахунки офшорних компаній за нібито надані послуги», – пояснив президент Володимир Зеленський.

зеленский

Ця справа вже направлено до правоохоронних органів.

источник

Loading...